Tooted

Zechstein Inside magneesiumihelbed,  õli ja geel

 

Keha omastab magneesiumi efektiivselt naha kaudu. Suurepärased on nii jalavannid Zechstein Inside magneesiumihelvestega kui  Zechstein Inside magneesiumiõli (tinglik nimetus, tegemist on 31% magneesiumkloriidi vesilahusega) või Zechstein Inside magneesiumigeeli (30% magneesiumkloriidi) nahale määrimine.

 

Zechsteini tooted on looduslikuks ja puhtaks magneesiumiallikaks tervele kehale!

Magneesiumihelbed
10408710_1587465554806419_525350533072344660_n

Magneesiumihelveste kasutamine 

Jalavann. 4 liitri vee kohta peaks kasutama 100 – 150 g helbeid. Vee temperatuur 37 C, üle 41 C vett peaks vältima. Soovitav on vanni teha vähemalt 20 min. Vanne peaks võtma kuurina 23 korda nädalas. Võib ka sagedamini.

Vann. Kiirema efekti annab vannide kuur tervele kehale. Sellisel juhul peaks vanniveele lisama 500 g kuni 1 kg helbeid. Vanni kestuseks vähemalt 20 min.

Magneesiumiõli

142221817010

Magneesiumiõli kasutamine

Pihustada nahale ja masseerida naha sisse (eriti sobiv kasutada enne magamaminekut või pihustada peale pesemist niiskele nahale). Nahale kandmisel on toode siidise ja õlise konsistentsiga. Kuivamise järel võib nahale jääda mõne aja pärast kerge soolakiht. Selle võib (kuid ei pea) paarikümne minuti pärast maha pesta. Esimestel kasutuskordadel võib tekitada nahapinnal lühiajalist kipitust. Selle vähendamiseks või vältimiseks võib magneesiumiõli veega lahjendada või kanda niiskele/märjale nahale. Võib leevendada sportlaste treeningujärgseid lihaspingeid ja krampe.

1 ml magneesiumiõli (ca 5-6 pihustust) sisaldab 105 mg magneesiumi.

Magneesiumigeel

Magneesiumigeeli kasutamine 

Kanda nahale ja masseerida naha sisse. Paarikümne minuti pärast võib (kuid ei pea) nahale jäänud kihi maha pesta. Võib tekitada nahapinnal lühiajalist kipitust ja/või soojust, mis on tavaliselt väiksem kui magneesiumiõli puhul. Ka geeli võib kanda peale dušši niiskele nahale – vähendab kiputust ja lihtsustab laiali määrimist. Magneesiumigeeli kasutamisel imendub kehale vajalik magneesium kiiresti otse rakkudesse ja seda eriti pehmel moel. Võib leevendada sportlaste treeningujärgseid lihaspingeid ja krampe. Geeli on väga mugav ka lokaalselt pinges piirkonnale kanda.

1 ml magneesiumigeeli sisaldab 103 mg magneesiumi.